REJS bali dream 8 dni / 7 nocy

REJS bali dream 8 dni / 7 nocy

Cena: od 1025 EUR do 1794 EUR. Zależy od terminu. Bez Bożego Narodzenia i Sylwestra.

  • Zakwaterowanie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką (klimatyzacja w godzinach od 8:00 do 22:00)
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Obsługa załogi: 2 osoby (kapitan, steward / kucharz)
  • 2 zestawy bielizny pościelowej, ręczników i ręczników plażowych na osobę / tydzień
  • Materiały eksploatacyjne dla jachtu (olej napędowy, paliwo i woda)
  • Ubezpieczenie jachtu i pasażerów
  • Sporty wodne na pokładzie: sprzęt do nurkowania, kajak morski

• Bilety lotnicze
• Napoje bezalkoholowe i alkoholowe
• Transfery lotnisko – baza – lotnisko (opcjonalnie)
• Kasa (obowiązkowa, na osobę): płatna gotówką na miejscu po przyjeździe (150 EUR)

Dzień 1 – SERANGAN – sobota
Zaokrętowanie na katamaranie pomiędzy 17 a 19 na wyspie Seragan. Po zaokrętowaniu krótki 30 min rejs na  Sanur Beach, która ciągnie się przez 5 kilometrów na wschodnim wybrzeżu Bali. Odprawa bezpieczeństwa i kolacja na pokładzie.

Dzień 2 – SERANGAN – NUSA LEMBONGAN
Po śniadaniu wypłyniemy z Serangan do Nusa Lembongan. Na miejscu będziemy mogli się zrelaksować na różne sposoby. Nurkowanie, kajaki i odpoczynek na plaży. Obiad i kolacja na pokładzie.

Dzień 3 – NUSA LEMBONGAN – GILI AIR
Wczesnym rankiem wypłyniemy ku wyspom GIli, są to małe wysepki z białymi piaszczystymi plażami z rosnącymi obok palmami kokosowymi, otoczone turkusową przejrzystą wodą. To miejsce to prawdziwa wizja raju. My znajdziemy schronienie na najmniejszej spośród trzech wysp położonej na południu Gili Air. Obejście jej wokół zajmuje około dwie godziny. Możemy odwiedzić siedliska żółwi – to małe naturalne baseny pełne żółwi. Pośród rafy koralowej wyspy odnajdziemy bogactwo podwodnego świata, różnokolorowe gatunki ryb z błazenkami na czele, płaszczki i żółwie morskie. Wyspa Gili Air była pierwszą z wysp zasiedloną przez rodziny rybackie. Plantacje kokosów oraz rybołówstwo wciąż odgrywają znaczącą rolę dla lokalnej gospodarki.

Dzień 4 – GILI I AIR – GILI MENO – SENGGIGI
Po śniadaniu wyruszymy do Gili Meno miejsca stworzonego do nurkowania. Pod wodą będziemy mogli obserwować piękne koralowce, oraz niezliczoną ilość ryb. Na zachodnim wybrzeżu Lombok znajduje się Senggigi miejsce oferujące wspaniałe widoki (palmy kokosowe, duże zatoki oraz tropikalny las deszczowy.

Dzień 5 – SENGGIGI – POH – GILI NANGGU
Po śniadaniu wyruszymy na wyspę Poh gdzie będziemy mogli nurkować. Następnie wypłyniemy na wyspę Gili Nanggu znajdującą się u zachodniego wybrzeża Lombok, którą porasta bujna roślinność. W opcji barbecue na plaży.

Dzień 6 – NANGGU – DESERT POINT – NUSA PENIDA
Żeglując wzdłuż południowo zachodniego wybrzeża Lombok, odwiedzimy miejsca idealnie nadające się do nurkowania z rurką. Wybrzeże to oferuje piękne zaciszne plaże, małe wysepki, farmy pereł, stare meczety i mnóstwo przyjaznych ludzi. Kierujemy się ku Nusa Penida, na której znajduje się Crystal Bay, z  piękną plażą i krystalicznie czystą wodą. Tutaj wydaje się że czas stanął w miejscu, ludzie żyją wciąż w zgodzie z dawnymi obyczajami tego miejsca.

Dzień 7 – NUSA PENIDA – MANTA POINT – MUSHROOM BAY
Po śniadaniu wyruszymy do miejsca gdzie będziemy mogli ponurkować z płaszczkami Następnie popłyniemy do Mushroom Bay, zwanej tak ze względu na kształty jakie przybierają tam koralowce. Jej mieszkańcami są głównie Hindusi, którzy pływają w tradycyjnych łodziach. W opcji wycieczka płaskodenną łodzią motorową na piękną plażę na wyspie Lembongan.

Dzień 8 – MUSHROOM BAY – SERANGAN 
Poranny rejs do Serangan gdzie około 8:00 zakończy się rejs.

 

 Opcje płatne 40 EUR / osobę:
Dzień 5: Barbecue na plaży
Dzień 7: Wyprawa płaskodenną łodzią na plaże na wyspie Lembongan

* Plan rejsu może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych lub przyczyn technicznych. 

Katamaran Eleuthera 60
  4 kabiny z własnymi łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Więcej o Eleuthera 60

 

Thaiti

Martynika

Grenada

Kuba

Brytyjskie Wyspy Dziewicze,