Inne...

Rejsy na katamaranach możliwe są rożnych w wielu innych ciekawych miejscach:

 • Wyspy Bahama (Abacos, Exumas)
  Abacos – gruba wysp składa się z dwóch głównych wysp Great Abaco i Little Abaco nazywanych Wyspami Przyjaznymi.  Doświadczysz tutaj wspaniałej pogody (takiej jak na Florydzie) przez cały rok, niekończących się plaż, naturalnie chronionych wód i uroczych wiosek kolonialnych.
  Exumas – archipelag 365 wysp podzielonych na 3 główne obszary: Great Exuma, Little Exuma i Exuma Cays. Dwa pierwsze to rajskie klimaty, piękne plaże i niemal nietknięta przyroda. Ostatni obszar upodobali sobie sławni i bogaci tego świata stawiając tam domu i ekskluzywne kurorty. Prawdziwą atrakcją są pływające dzikie świnki w Big Major Cay!
  Ceny rejsów z Abacos zaczynają się od 1145 EUR/osoba/7 dni.
 • Belize
  To niezliczone plaże, lasy deszczowe, egzotyczna flora i fauna oraz starożytne ruiny majów w jednym kraju. Poza tym Belize szczyci się drugą co do wielkości Rafą Koralową na świecie oraz słynną Great Blue Whole, jaskinią morską o okrągłym wlocie, widzianą nawet z kosmosu! W lasach usłyszeć można słynne małpy Howler oraz przy odrobinie szczęścia zobaczyć symbol Belize – kolorowego ptaka Keel Billed Toucan.
 • Fidżi
  Raj na ziemi. Wspaniałe plaże i morskie życie. Łańcuchy wysp Mamanuca i Yasawa łączą bogatą kulturę polinezyjskich, melanesańskich i indyjskich wpływów. Wśród 330 wysp są i takie, które “grały” w filmach jak chośby Blue Lagoon w filmie o tej samej nazwie oraz Castaway gdzie przechadzał się Tom Hanks. To miejsce idealne na całoroczne wakacje!
 • Panama
  To raj dla miłośników natury. Niezamieszkane wyspy, bogata historia i kultura oraz piękno krajobrazów, to miejsce wymarzone na relaks i odpoczynek. Wyspy Bocas del Torro są również miejscem, gdzie wytwarzana jest najlepsza panamska czekolada!