MALEDIWY

REJSY na MALEDIWACH

To jedyny taki kraj na świecie!  Na południe od Indii rozsypane są bajkowe wyspy. Tysiące małych wysp tworzących atole. A konkretnie, Malediwy to 1190 wysp na Oceanie Indyjskim wystających niespełna 2m nad poziom morza. Najważniejszy z atoli, to Atol Male ze stolicą Male – najmniejszą stolicą świata.

MALE

W Male z kolei najważniejszy jest plac Republiki. To na nim skupia się aktywność mieszkańców i turystów. Barwne domy kontrastują z błękitem wody, a uśmiechnięci sprzedawcy zachęcają do kupienia kolorowych pamiątek.

Decydując się na rejs po Malediwach możemy odwiedzić pozostałe wyspy Malediwów, które są zdecydowanie spokojniejsze od gwarnej stolicy. Piękna roślinność, piaszczyste białe plaże sprzyjają błogiemu wypoczynkowi. jest to też jeden z pięciu najlepszych rejonów na świecie do oglądania i podziwiania delfinów w ich naturalnych środowisku. Malediwy są też doskonałym miejscem do nurkowania. Przejrzystość wody w niektórych miejscach sięga nawet 50m! Można zobaczyć podwodne jaskinie oraz koralowce o wymyślnych kształtach. Rafa koralowa na Malediwach zaliczana jest do najpiękniejszych na świecie.

Ceny rejsów na Malediwach zaczynają się od 1000 EUR/osoba/7 dni.

Malediwy

NEWSLETTER

Raz na dwa tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje z pokładu Blue-Sails. Piszemy o ciekawych akwenach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów...