REJS BAA & RAA PREMIUM 11 dni / 10 nocy

REJS Baa & Raa PREMIUM 11 dni / 10 nocy

Cena: od 1185 EUR do 3780 EUR. Zależy od terminu. Bez Bożego Narodzenia i Sylwestra.

  • Zakwaterowanie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką (A/C w eksploatacji od 08.00 do 22.00)
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Obsługa załogi: 3 osoby (kapitan, steward / kucharz, pomocnik kapitana)
  • 3 komplety pościeli, ręczników i ręczników plażowych na osobę / tydzień
  • Materiały eksploatacyjne dla jachtu (olej napędowy, paliwo i woda)
  • Ubezpieczenie jachtu i pasażerów
  • Sporty wodne na pokładzie: sprzęt do nurkowania i kajak morski

Dzień 1: Hulhumale – Kuda Bandos Sand Bank
Rejs rozpoczyna się o godzinie 14. Z Hulhumale płyniemy do piaszczystego brzegu Kuda Bandos, gdzie do końca dnia można cieszyć się z uroków pływania, nurkowania i odpoczywać na plaży.

Dzień 2: St. Kuda Bandos Sand Bank – Kuda Wataru – Nocny rejs
Po śniadaniu i godzinnym rejsie dopłyniemy do miejscowego baru, do obiadu można odpoczywać na plaży, pływać i nurkować. Po obiedzie jacht przepłynie do Boduhithi Finolhu gdzie znajduje się świetne miejsce do pływania kajakiem. Następnie jacht popłynie do pobliskiej laguny gdzie zjemy kolację podziwiając jej widok. Po kolacji rozpoczynamy nocny rejs w kierunku Atolu Goidhoo gdzie dotrzemy o 6:30 rano.

Dzień 3: Shahjahan Sand bank (Atol Goidhoo) – Innafushi
Po nocnym rejsie docieramy do Shahjahan gdzie znajduje się nurkowy raj, przy odrobinie szczęścia można nurkować w towarzystwie największych płaszczek. Plaża Shahjahan słynie z białego drobnego piasku.

Dzień 4: Muthaafushi (Atol Baa)
Po śniadaniu wyruszamy w kierunku Muthaafushi, która jest piękną niezamieszkałą wyspą gdzie można wybrać się na spacer. Noc spędzimy na kotwicy przy tej wyspie.

Dzień 5: Maarikilu (Atol Baa)– Meedhoo – Atol Raa
Po śniadaniu popłyniemy na kolejną bezludną wyspę Maarikil, gdzie można podziwiać różnorodność tropikalnej roślinności oraz bogactwo życia w wodach laguny. Następnie  krótkim rejsem popłyniemy do Meedhoo gdzie znajduje się tętniąca życiem miejscowość w której spędzimy noc. 

Dzień 6: Kotte Faru – Vandhoo –Rasmaadhoo Island (Atol Raa)
Po śniadaniu popłyniemy na bezludną wyspę Kotte faru. Po obiedzie popłyniemy do kolejnej niesamowitej wyspy Vandhoo. Późnym popołudniem popłyniemy na wyspę  Rasmaadhoo, gdzie znajduje się spokojna malownicza wioska.

Dzień 7: Dhoragail – Gemana Finolhu (Atol Raa)
Po śniadaniu dopłyniemy do niezamieszkałej wyspy Dhoragail gdzie spędzimy czas na eksploracji wyspy, nurkowaniu, plażowaniu i pływaniu kajakiem. Po obiedzie popłyniemy do Gemana Finolhu słynącej z pięknej rafy koralowej. Noc spędzimy na lagunie Gemana Finolhu.

Dzień 8: Funadhoo , Unoodhoo, Royal Island (Atol Baa)
Po śniadaniu popłyniemy do Funadhoo gdzie możemy cieszyć się eksploracją tej dziewiczej laguny. Następnie popłyniemy do kolejnej przepięknej wyspy Unoodhoo gdzie możemy podziwiać naturalne piękno i bogactwo jej życia morskiego. Noc spędzimy na kotwicy przed Royal Island.

Dzień 9: Royal Island – Eydhafushi (Atol Baa) – Nocny rejs
Po śniadaniu popłyniemy na piaszczystą Royal Island gdzie możemy cieszyć się z doskonałych warunków do nurkowania na rafie koralowej lub zrelaksować się na plaży. Po obiedzie odwiedzimy piękną spokojną wioskę Eydhafushi. Kolacja będzie podana na jachcie. O północy wypłyniemy w kierunku Atolu North Male.

Dzień 10: Eriyadhoo lub Cuculu (Atol Nord Male)
Po śniadaniu popłyniemy na wyspę Eriyadhoo lub Cuculu gdzie możemy cieszyć się nurkowaniem na przepięknej rafie koralowej. O godzinie 18 dopłyniemy do bazy Hulhumale.

Dzień 11: Zejście na ląd w Hulhumale o godzinie 7 rano.

** Podczas pobytu na Royal Island Resort i Eriyadhoo klienci mogą korzystać jedynie z centrum nurkowego.

 

 

Katamaran LAGOON 620

6 kabin z łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa)

Więcej o LAGOON 620