REJS SILHOUETTE DREAM 11 dni / 10 nocy

REJS SILHOUETTE DREAM 11 dni / 10 nocy

Cena: od 1535 EUR do 2940 EUR. Zależy od terminu. Bez Bożego Narodzenia i Sylwestra.

  • Zakwaterowanie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką  (A / C w serwisie od 8.00 do 22.00)
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Obsługa załogi: 2 osoby (kapitan, steward / kucharz)
  • 3 komplety pościeli, ręczników i ręczników plażowych na osobę / tydzień
  • Materiały eksploatacyjne dla jachtu (olej napędowy, paliwo i woda)
  • Ubezpieczenie jachtu i pasażerów
  • Sporty wodne na pokładzie: sprzęt do nurkowania i kajak morski

Dzień 1: Mahé – St. Anne Marine Park
Zakwaterowanie na Mahé późnym rankiem. Zakotwiczenie na noc w Saint Anne Marine Park.

Dzień 2: St. Anne Marine Marine Park – Cocos Island – La Digue
Wizyta na wyspach Saint Anne Marine Park, piękne miejsce do nurkowania. Po obiedzie rejs do wyspy Cocos, która składa się z dużych skał z dziwnymi regularnymi paskami wyrzeźbionymi przez morze. Wyspa Cocos tworzy piękny widok. Niezapomniane nurkowanie z rurką z tysiącem ryb. Postój przed malowniczym portem La Digue.

Dzień 3: La Digue
Możliwość wypożyczenia roweru w La Digue i zwiedzenia tej cichej i pięknej wyspy. Trasa wiedzie pod wysokimi palmami, między domami z dachami z liści palmowych, małymi fabrykami kopry, pięknymi białymi piaszczystymi plażami i dużymi polerowanymi skałami. La Digue jest prawdopodobnie najpiękniejszą wyspą na Seszelach. Brak samochodów, tylko rowery lub wózki ciągnione przez woły. Możliwe są również przejażdżki konne. Postój w porcie La Digue.

Dzień 4: La Digue – Cousin – Baie St. Anne (Praslin)
Wizyta na wyspie Cousin. Od 1968 r. Wyspa jest rezerwatem przyrody i rezerwatem ptaków z rzadkimi gatunkami i niektórymi gigantycznymi żółwiami. Lunch na pokładzie. Popołudnie w Praslin. Wizyta w Vallée de Mai, dolinie pod ochroną UNESCO. Spacer po Vallée jest czarujący. Ścieżka meandruje pośród ogromnych liści palmowych „Cocos de mer”. Pnie mają 40 m wysokości i łagodnie kołyszą się na wietrze, wydając szelest, gdy ocierają się o siebie. Postój w Baie St. Anne.

Dzień 5: Baie St. Anne – Grande Soeur – Curieuse lub Anse Petite Cour (Praslin)
Grande Soeur. Grill na plaży, jeden z najpiękniejszych na Seszelach. 40 minut spaceru pozwoli odkryć wyspę, zasmakować sportów wodnych i relaksu. Postój w Curieuse lub Anse Petite Cour na noc.

Dzień 6: Curieuse – Saint Pierre – Anse Volbert lub Anse Lazio (Praslin)
Curieuse. Ta wyspa jest częścią Morskiego Parku Narodowego, mieszka tu ponad sto żółwi. Po obiedzie wysepka Saint Pierre, masa zaokrąglonych skał zwieńczona kępą wysokich palm kołyszących się łagodnie na wietrze: typowa i wspaniała sceneria Seszeli fotografowana przy niezliczonych okazjach i drukowana milion razy w magazynach turystycznych! Doskonałe miejsce do nurkowania ze wspaniałymi podwodnymi krajobrazami. Postój na kotwicowisku na noc w Anse Volbert lub Anse Lazio, Praslin.

Dzień 7: Anse Volbert lub Anse Lazio (Praslin) – Mahé
Nurkowanie z rurką, pływanie i uprawianie sportów wodnych na pięknych plażach Praslin. Po południu płynięcie w kierunku Mahé. Kolacja i noc w Anse Major.

Dzień 8: Anse Major (Mahe) – Sylwetka
Czas na uprawianie sportów wodnych w tym idyllicznym miejscu Anse Major na północno-zachodnim wybrzeżu Mahe, bardzo rzadko odwiedzanym i dziewiczym miejscu, dostępnym tylko dla spacerowiczów i łodzi. Wypłynięcie do Silhouette po obiedzie. Kolacja i noc poza Silhouette.

Dzień 9: Sylwetka – Beauvallon
Silhouette znajduje się 30 km na północny zachód od Mahe. Wzgórza porośnięte tropikalnymi drzewami przypominają Mahe, drzewa kokosowe przy plaży przywołują Praslin, a jego niezrównane plaże z granitowymi formacjami skalnymi sprawiają wrażenie przebywania w La Digue. Szlak przez bujną roślinność ukazuje piękny i wyjątkowy las tropikalny. Wczesnym popołudniem kierujemy się do Beauvallon Mahe. Kolacja i noc na kotwicy.

Dzień 10: Mahé: Beauvallon – Marina Eden Island
Odkryjemy Beauvallon, rozległą, białą piaszczystą plażę, osadzoną w otoczeniu dziewiczej  przyrody. Czas na relaks, nurkowanie, kajakarstwo, pływanie. Po obiedzie wypłynięcie do przystani Eden Island. Ta marina jest jedną z najbardziej prestiżowych prywatnych marin na świecie. Ciesz się tym tętniącym życiem miejscem z barami, restauracjami, sklepami… Kolacja i nocleg w przystani.

Dzień 11: Mahé Eden Island
Wyokrętowanie wcześnie rano między 6 a 8 godziną w marinie Eden Island

Katamaran BALI 4,5

  4kabiny z łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Katamaran DREAM 60

6 kabin z łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Więcej o DREAM 60

Katamaran ELEUTHERA 60

4 kabiny z łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Więcej o ELEUTHERA 60

Martynika

Grenada

Kuba

Brytyjskie Wyspy Dziewicze,