REJSY NA KATAMARANIE – IPANEMA 58

Oglądaliśmy katamaran Ipanema 58 na Yachting Festival w Cannes. Zrobiła wrażenie ilością miejsca w kokpicie, gdzie stoi stół, a oprócz tego są kanapy i moduł z lodówką i zlewem.

Ipanema 58 to wyjątkowy katamaran, który łączy w sobie elegancję z wygodą, oferując pasażerom niezapomniane doświadczenia podczas podróży po wodach.

Zarówno wnętrze, jak i zewnętrzny design Ipanema 58 są zgodne z najwyższymi standardami luksusu. Wnętrze jest przestronne i starannie zaprojektowane. Oferuje 6 komfortowych kabin wyposażonych w prywatne łazienki, co zapewnia pasażerom komfort podczas rejsu. Wykończenia są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, co z pewnością wpłynie na jakość twojego wypoczynku.

Pokład tego katamaranu jest przemyślany tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Znajdziemy tam wygodne miejsca do opalania się. Jest też przestrzeń do spożywania posiłków na zewnątrz oraz miejsce na spotkanie towarzyskie.

To nie tylko oaza komfortu, ale również jednostka zapewniająca stabilność nawet w trudniejszych warunkach morskich. Konstrukcja katamaranu gwarantuje większą stabilność niż tradycyjne jednokadłubowe jednostki, co sprawia, że podróżowanie nim jest bardziej komfortowe dla pasażerów.

Oprócz wyjątkowego designu i komfortu, Ipanema 58 może być wyposażona w różnorodny sprzęt do sportów wodnych. SUP-y, kajaki czy sprzęt do nurkowania z maską i rurką dodatkowo urozmaica i umila czas spędzany na morzu.

Podsumowując, Ipanema 58 to niezwykle elegancki i wygodny katamaran. Spełnia najwyższe oczekiwania pod względem luksusu i komfortu podróżowania po morzu. Jego staranne wykończone wnętrze stanowi idealną propozycję dla tych, którzy cenią sobie jednocześnie wygodę i stylowy design.

Katamaran ma 6 kabin dwuosobowych dla 12 gości. Każda kabina ma własną łazienkę. Załoga* to skipper prowadzący jacht oraz steward/cook, który przygotowuje posiłki.

* załoga jest anglojęzyczna

Copyright © 2024 Blue Sails