MACIEJ

Ekspert ds. rozwijania marzeń

Szef. Żeglarz i fascynat katamaranów. Jeśli ludziom z góry pisane są drogi zawodowe, to jemu bez wątpienia pisane jest bycie żeglarzem.

Maciej to główny wizjoner Blue-Sails. Intuicyjnie czuje, w jakim kierunku rozwijać naszą firmę, by do posmakowania żeglarstwa zachęcić coraz większą liczbę osób. Jest przekonany, że ten, kto raz wypłynie na morze, będzie chciał na nie wracać.

Jego zawodowa codzienność to przede wszystkim słuchanie potrzeb klientów i doradzanie im na podstawie tego, co wie i czego sam doświadczył. Na wodzie spędził tysiące godzin, to wie o czym mówi.

Jako oficer i skipper przepłynął dziesiątki tysięcy mil morskich. Pływał zarówno na Bałtyku, Morzu Północnym i Śródziemnym, jak i na Karaibach, Wyspach Zielonego Przylądka, Belize, Tajlandii czy na Polinezji Francuskiej. Niezapomnianym przeżyciem było dla niego przepłynięcie Atlantyku z Wysp Kanaryjskich na Karaiby. Prowadził większość katamaranów, które są dostępne w czarterach. W Europie najbardziej lubi wracać na wody Chorwacji i Grecji. Prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek mu się znudzą uważa za niemożliwe.

AGNIESZKA

Ekspert ds. niezapomnianych widoków

Kobieta o wyjątkowej energii, fanka pysznego jedzenia ze zmysłem artystycznym, który wykorzystuje w codziennej pracy.

Żeglarstwo uwielbia przede wszystkim za emocje i ogrom przestrzeni, którą może zachwycać się bez końca.

Agnieszka w Blue-Sails obsługuje czartery, pełni także rolę strażniczki warstwy wizualnej i tekstowej. Wie, co, kiedy i jak zamieścić na stronie, żeby estetycznie prezentowała najważniejsze informacje. Tworzy koncepcje reklam i katalogów firmowych. Wiele przyjemności sprawia jej obróbka zdjęć, pisanie tekstów i artykułów do gazet, a sposób, w jaki pisze, sprawia, że chce się zasmakować żeglarstwa.

Pływała po wodach Bałtyku, Morza Północnego i Śródziemnego, żeglowała po Karaibach i Atlantyku. Ma patent i doświadczenie sternika jachtowego, jest też instruktorem żeglarstwa. Zna się na pływaniu jachtami jednokadłubowymi i katamaranami. Na jednych i drugich czuje się jak ryba w wodzie. Dodatkowo jest ekspertem od jachtów motorowych 🙂

BARTOSZ

Specjalista ds. rozwijania marzeń

Człowiek o wielu talentach. Żadnej pracy się nie boi, a już zupełnie pracy u nas. Próbowaliśmy go odstraszyć, ale nic to nie dało. Po prostu do nas przybiegł i został. To znaczy, że cierpliwość i wytrwałość ma we krwi. W sumie nie dziwne, wszak Bartek biega ultramaratony.

Za sobą ma 10000 km przebiegniętych w maratonach, ultramaratonach (nawet w Dolomitach), przeróżnych biegach i na treningach.

Lubi to co robi, kocha gadżety biegowe, jara się nawet najkrótszym biegiem, nawet jak musi dobiec do pociągu… Takie życie pasjonatów. Nas wspiera w obsłudze czarterów.

Copyright © 2024 Blue Sails