REJSY KABINOWE – TAJLANDIA

Tajlandia, to egzotyczny kraj zachwycający wyrazistymi smakami, tysiącem barw i nieustannie uśmiechniętymi ludźmi. Dzięki nim zwykło się ten kraj nazywać Krainą Uśmiechu.

Zasmakujcie w tajskiej kuchni (uwaga na zapierające dech ostre potrawy!), zaakceptujcie chaos panujący na ulicach miast, a na koniec spróbujcie się zrelaksować, może medytując…

Tajlandia, to oprócz przebogatej historii, wspaniałych zabytków, różnorodnej roślinności i ciekawego ukształtowania terenu, również morskie, spektakularne krajobrazy, będące scenografią do znanych filmów.

Po wodach Tajlandii najlepiej żeglować porą suchą i ciepłą (chociaż tam zawsze jest ciepło!) od grudnia do kwietnia. Od czerwca do grudnia panuje tam pora deszczowa, a pomiędzy kwietniem a czerwcem – pora przejściowa.

Rejs Tajlandia

REJS TAJLANDIA PHUKET DREAM PREMIUM

8 dni / 7 nocy

Cena: od 970 EUR do 2005 EUR. Zależy od terminu. Bez Bożego Narodzenia i Sylwestra.
Katamarany: Lagoon 620

 • Zakwaterowanie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką (klimatyzacja w godzinach od 8:00 do 22:00)
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Napoje przy posiłkach (wino stołowe i woda), lokalne aperitify (soki owocowe, napoje gazowane)
 • Obsługa załogi: 2 osoby (kapitan, steward / kucharz)
 • 2 zestawy bielizny pościelowej, ręczników i ręczników plażowych na osobę / tydzień
 • Materiały eksploatacyjne dla jachtu (olej napędowy, paliwo i woda)
 • Ubezpieczenie jachtu i pasażerów
 • Sporty wodne na pokładzie: sprzęt do nurkowania, kajak morski, deski wiosłowe

• Bilety lotnicze
• Transfery lotnisko – baza – lotnisko (opcjonalnie)
Transfery można zamówić za dodatkową opłatą
• Kasa jachtowa / Cash box (obowiązkowa)
• Wycieczki (opcjonalne). Realizacja przy min. 5 zainteresowanych osobach

Dzień 1 – Yacht Haven/ Koh Nakha Yai (lub Ko Wa Yai w zależności od warunków meteorologicznych)
Rejs rozpoczynamy w bazie Yacht Haven położonej na północy wyspy. Zaokrętowanie na katamaranie o 17:00 po odprawie bezpieczeństwa i omówieniu programu wypływamy na wyspę Koh Nakha Yai (lub Ko Wa Yai w zależności od wiatru). Czeka tam na nas piękna plaża otoczona palmami kokosowymi z której będziesz mógł podziwiać idylliczny zachód słońca nad wyspami Zatoki Phang Nga. Kolacja i nocleg na jachcie.

Dzień 2 – Marina / Koh Hong Koh Yang / Koh Nakha noi 
Po śniadaniu jacht skieruje się na Koh Hong. Do tego wyjątkowego miejsca dostaniemy się poprzez jaskinię aż dopłyniemy do wewnętrznego jeziora otoczonego wewnętrznym 100 metrowym klifem ( w języku tajskim Hong oznacza pokój). Po obiedzie odwiedzisz wyspę Koh Phing znaną z filmu o przygodach Jamesa Bonda: “Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie popłyniesz do Koh Pan Yi pływającej wioski gdzie mieszkają rybacy z rodzinami. W tej tajskiej wiosce będzie możliwość zakupu pamiątek. Kolacja na pokładzie jachtu.

Dzień 3 – Koh Nakha noi / Koh Yang / Ao Thalin / Pakbia Group
Tego dnia pożeglujemy pomiędzy Nakha noi a Koh Yang gdzie zjemy obiad. Dopłyniesz do Ao Thalin wybierzesz się na wycieczkę kajakiem po lesie namorzynowym i podziwiać bogactwo żyjących tam małp i ptaków. Kolacja na pokładzie.

Dzień 4 – Grupa Pakbia / Koh Hong / Ao Nang / Koh Dam Ka
Po śniadaniu wypłyniemy do Koh Hong East. Podczas rejsu odwiedzimy piękną lagunę o średnicy 200 m. Następnie popłyniesz do Ao Nang gdzie możesz wziąć udział w wycieczce na słoniach. Możesz też odwiedzić Tiger Cave Temple. Następnie dopłyniesz do Koh Dam Kai gdzie popływasz i ponurkujesz. Kolacja na pokładzie.

Dzień 5 – Koh Dam Kai / Koh Mai Phai  / Koh Phi Phi Don
Śniadanie, a następnie rejs w kierunku Koh Phi Phi, podczas rejsu przerwa na obiad na wyspie Koh Mai Pai nazywanej “Wyspą Bambusową” z piękną  piaszczystą plażą. To raj dla lubiących nurkowanie, woda jest tu zachwycająco przejrzysta, a w wodzie można podziwiać piękne koralowe ryby. Po obiedzie wyruszymy na jedną z najpiękniejszych plaż na świecie  Koh Phi Phi Don. Po spacerze wypłyniemy do Nui Bay podziwiać zachód słońca.
W przypadku wystąpienia silnego wiatru zachodniego do Phi Phi dopłyniemy od wschodniej strony wyspy, słynnej z plaży i dzikiej przyrody.

Dzień 6 – Ko Phi Phi Don / Koh Phi Phi Ley  / Koh Phi Phi Don
Po wczesnym śniadaniu popłyniemy w kierunku Koh Phi Ley. Tam zobaczymy słynną z filmu “Plaża” z Leonardo Di Caprio Zatokę Maya. Żeglując wokół wyspy zobaczymy klify i jaskinie, gdzie zbierane są gniazda jaskółek, które sprzedawane są jako przysmaki do Chin po bardzo wysokich cenach. Obiad zjemy na pokładzie cumując w zatoce Ton Sai. Czas po obiedzie będziemy mogli poświęcić na zwiedzanie wyspy i zrobić zakupy. Warto wybrać się na 30 minutowy spacer aby cieszyć oko piękną panoramą zatoki.

Dzień 7 – Koh Phi Phi Don / Koh Kai Nai  / Koh Lawa
Po śniadaniu wypłyniemy na Koh Kai Nai małą wyspę z piękną białą piaszczystą plażą. Po południu popłyniemy do Koh Lawa, gdzie będziemy mogli popływać, pospacerować i podziwiać zachód słońca. Kolacja w formie grilla na plaży.

Dzień 8 – Koh Lawa / Yacht Haven 
Poranny rejs do Yacht Haven podczas rejsu śniadanie. Zejście na ląd o 9.00.

UWAGA! Program rejsu może zmienić się bez wcześniejszego powiadomienia. Powodem zmiany programu mogą być względy bezpieczeństwa, warunki meteorologiczne itp.

Rejs Tajlandia katamaran Lagoon 620

Katamaran LAGOON 620
6 kabin z własnymi łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Więcej o Lagoon 620

W trakcie rejsu w Tajlandii trzeba zobaczyć:

 • Zatoka Phang Nga – to formacje skalne strzelające w górę wprost z wody na kilkadziesiąt metrów. To tutaj kręcono film “Człowiek ze złotym pistoletem”.
 • Koh Panyi – wioska w całości zbudowana na palach, którą obecnie zamieszkuje ok. 1500 osób.
 • Richelieu Rock, KohBon oraz Koh Tachai – miejsca wspaniałe do nurkowania
 • Phi Phi – bajeczny archipelag rozsławiony dzięki filmowi z udziałem Leonardo Di Caprio “Niebiańska plaża”.

Rejsy zaczynają się na Phuket.

Copyright © 2024 Blue Sails