Rejsy w najpiękniejszych zakątkach świata

Gdzie odbywają się rejsy, na których możesz wynająć kabinę na katamaranie:

Rejsy w TROPIKACH

Karaiby Martynika rejsy

na KARAIBACH, to kilka kierunków

  • Martynikarejsy zaczynają się z Le Marin na południu wyspy i wiodą na południe do kultowego zakątka na Grenadynach – Tobago Cays.
  • Brytyjskie Wyspy Dziewicze (British Virgin Island – BVI). Rejsy startują z Tortoli i kluczą pirackim szlakiem między górzystymi wyspami archipelagu.
  • Gwadeluparejsy zaczynaja się na tej dużej wyspie, odwiedzają kilka mniejszych oraz dużą i przepiękną Dominikę.
  • St.Martintu zaczynają i kończą się rejsy, ale odwiedzaszrównież archipelag Brytyjskich Wysp Dziewiczych.
  • Kubatrasa rejsu wiedzie po dziewiczych zakątkach, zatokach i wyspach wokół Kuby, w tym Cayo Largo.

kliknij po więcej…

na SESZELACH

Archipelag jest nazywany “Zaginionym Edenem”. Powodem jest niewiarygodna ilość odcieni błękitu i zieleni.  Seszele to bez wątpienia kraj pięknej pogody, złotych plaż i bajecznie kolorowych atoli. Każda z wysepek archipelagu Seszeli zachwyca białym piaskiem, szmaragdowymi lagunami oraz wspaniałymi rafami koralowymi o najróżniejszych kształtach. Lasy pełne są fauny i flory, w tym gatunków endemicznych, występujących tylko tam.

kliknij po więcej…

Polinezja Francuska rejsy

na POLINEZJI FRANCUSKIEJ

Na Oceanie Spokojnym, 17 tysięcy kilometrów z dala od Europy, znajduje się 118 niezwykłych wysp należących do Polinezji Francuskiej. Egzotyczna niedostępność sprawia, że region ten rozpala zmysły i jest spełnieniem marzeń o podróży na koniec świata. Ponieważ Polinezja Francuska zawiera w sobie tak naprawdę 5 archipelagów, rozrzuconych na Oceanie Spokojnym, to zajmuje powierzchnię prawie tak dużą jak Europa.

kliknij po więcej…

w TAJLANDII

Na żeglarskiej mapie świata Tajlandia, to egzotyczny kraj zachwycający wyrazistymi smakami, tysiącem barw i nieustannie uśmiechniętymi ludźmi. Dzięki nim zwykło się ten kraj nazywać Krainą Uśmiechu.

kliknij po więcej…

Malediwy rejsy

na MALEDIWACH

To jedyny taki kraj na świecie!  Na południe od Indii rozsypane są bajkowe wyspy. Tysiące małych wysp tworzących atole. Konkretnie, Malediwy to 1190 wysp na Oceanie Indyjskim wystających niespełna 2m nad poziom morza. Najważniejszy z atoli, to Atol Male ze stolicą Male – najmniejszą stolicą świata.

kliknij po więcej…

na WYSPACH BAHAMA

Odkrycie Wysp Bahama zawdzięczamy Krzysztofowi Kolumbowi. To on jako pierwszy postawił stopę w Nowym Świecie 12 października 1492 roku na wyspie San Salvador. W herbie Bahamów znajduje się karawela odkrywcy Santa Maria. 

kliknij po więcej…

Rejsy w EUROPIE

we WŁOSZECH – SARDYNIA

Nazwa wybrzeża „Costa Smeralda” na Sardynii pochodzi od olśniewającego szmaragdowego koloru jej wód. Ten odcinek włoskiego wybrzeża jest domem dla przepięknych plaż z białym piaskiem i uroczych miasteczek portowych. Ciesz się tym oszałamiającym krajobrazem i szansą na poznanie najlepszych plaż, wyspy Tavolara, Archipelagu La Maddalena i wielu innych przepięknych miejsc.

kliknij po więcej…

we WŁOSZECH – NEAPOL – CAPRI

Neapol – Zobacz to co najlepsze we Włoszech z brzegu podczas naszego starannie przygotowanego rejsu u wybrzeży Amalfi i Wyspach Phelgraean. Zobacz kolorowe nabrzeże Procida, zatokę Sant’Angelo na Ischii, wioskę Capri i wyspy Li Galli. Odkryj imponujące piękno Positano, Sorrento i Ravello. Ciesz się tym słynnym wybrzeżem razem z nami!

kliknij po więcej…

Korsyka-Girolata

na KORSYCE

Korsyka – nigdzie podobno nie ma takich nadmorskich krajobrazów jak na Korsyce. Najpiękniejsze rozciągają się wzdłuż zachodniego wybrzeża. Odwiedzających przyciąga na Korsykę łagodny klimat oraz jedne z najbardziej urozmaiconych krajobrazów Europy.

Rejsy na Korsyce zaczynają się z Ajaccio i kierują się na południe (trasa South) lub na północ (trasa North). Każda jest równie ciekawa.

kliknij po więcej…

Copyright © 2024 Blue Sails