Kate Wojcik
Kate Wojcik
2023-02-11
Od wielu lat czarterujemy jachty na całym świecie z pomocą Blue-Sails. Agnieszka, Maciej i ekipa potrafią znaleźć istne perełki, potrafią też doradzić dokąd warto płynąć, co zobaczyć i kiedy. Zawsze można na nich liczyć również w trakcie rejsu. Poza tym, że to profesjonaliści, to są także super pozytywnymi ludźmi. Polecam z całego serca!
Magdalena Leńko
Magdalena Leńko
2022-08-05
Pierwszy rejs katamaranem i napewno nie ostatni ! Szczerze mogę powiedzieć jedne z najlepszych wakacji, cudowny rejs z BLUE-SAILS Świetna ekipa, bezkonkurencyjny pełen profesjonalizmu skipper Maciej, który zaplanował perfekcyjnie trasę zapewniając piękne widoki i niekończącą się ilość atrakcji Gorąco wszystkim polecam!!!
Sławek Kluzek
Sławek Kluzek
2022-07-10
Drugi mój czarter z Blue Sails (tym razem Turcja na Śródziemnym) Wszystko absolutnie bezproblemowo. Klarownie, na czas, bez kruczków. Plan rejsu absolutnie super (z odpowiednią elastycznośćią przy naszych korektach). I pierwszy raz z Maćkiem jako skiperem. Najlepszy ze wszystkich, do tej pory. Profesjonalizm, opanowanie, spokój i mentalna zgodność w rejsowych pogaduchach... Dzięki!!!
Marek Gołombek
Marek Gołombek
2022-06-22
To kolejna już przygoda z firmą BLUE-SAILS i powiem szczerze, ze na pewno nie ostatnia. Pełen profesjonalizm pod każdym względem, wszystko dopięte na "ostatni guzik" - ludzie z pasją którzy nawet totalnego żeglarskiego laika potrafią zarazić miłością do żeglarstwa. Pełne bezpieczeństwo podczas całego pobytu i rejsu. Gorąco polecam ekipę BLUE-SAILS, jesli szukasz specjalistów w swojej dziedzinie - to wybór idealny.
Sylwia Rybak
Sylwia Rybak
2022-05-17
Serdecznie polecam rejsy organizowane przez Blue Sails! To była nasza pierwsza przygoda z katamaranem i już wiemy, że nie ostatnia 🙂 Wszystko zostało super zorganizowane - od wyboru oferty/katamaranu, poprzez całą logistykę, płatności itp. Towarzyszył nam super Skipper Krzysztof Muzyka, a cały czas opiekę nad nami sprawował Bartek z Blue Sail 🙂 Wakacje bajka!
Marta Karbowa-Grzonkowska
Marta Karbowa-Grzonkowska
2021-07-28
We have just returned from a fantastic catamaran trip on the Adriatic Sea near Trogir. Lovely islands, bays, harbors, towns, delicious food. Thank you Blue-Sails for advising the route and choosing the catamaran and crew. We fell in love with Croatia and the people who live there.
Witold Nowacki
Witold Nowacki
2019-09-05
Fantastic! We had perfect experience!
Michal Rubaszek
Michal Rubaszek
2019-06-09
Very well organized sailing. The owner knows many interesting sailing routes, hidden ports and good restaurants. I really enjoyed one week in Croatia.

Chcesz więcej opinii Google?
Zajrzyj TUTAJ

Copyright © 2024 Blue Sails