REJSY KABINOWE – ST. MARTIN

REJSY z St.Martin

Pożegluj w okolice BVI, zaczynając i kończąc na St. Martin. Spędzanie czasu na wszystkich wyspach daje wiele możliwości zabawy i relaksu. Twoim pierwszym przystankiem będzie Virgin Gorda, gdzie czekają na Ciebie słynne łaźnie. Czeka na Ciebie rafa Horse Shoe Reef, jaskinie Norman Island i wiele innych cudów natury. Pływanie z żółwiami, a następnie posiłek po francuskiej stronie Grand-Case po kilku dniach zwiedzania piaszczystych plaż i uroczych miasteczek na BVI.

ST.BARTH DREAM PREMIUM 8/7

8 dni / 7 nocy

Cena: od 1159 EUR
Zależy od terminu.
Bez Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Katamarany: Ipanema 58

 • Zakwaterowanie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką (klimatyzacja w godzinach od 8.00 do 22.00)
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Napoje na posiłki (wino stołowe i woda), lokalne aperitify (poncz, rum, sok owocowy), napoje gazowane
 • Obsługa załogi: 2 osoby (kapitan, steward / kucharz)
 • 2 komplety pościeli, ręczników i ręczników plażowych na osobę / tydzień
 • Materiały eksploatacyjne dla jachtu (olej napędowy, paliwo i woda)
 • Ubezpieczenie jachtu i pasażerów
 • Sporty wodne na pokładzie: sprzęt do nurkowania, kajak morski, deska do wiosłowania, sprzęt wędkarski

 • Bilety lotnicze
 • Transfery lotnisko – baza – lotnisko (opcjonalnie)
  Transfery można zamówić za dodatkową opłatą
 • Kasa jachtowa / Cash box (obowiązkowa)

Dzień 1: sobota St.Martin
Zaokrętowanie o godzinie 18:00 w Marina Fort Louis w samym sercu Marigot, zaledwie 15 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Princess Juliana i 20 metrów od „Esperance”, regionalnego lotniska. Pamiętaj o wzięciu ze sobą dolarów przed wejściem na pokład. W pobliżu przystani znajdują się kantory wymiany walut. Powitalny koktajl, odprawa na rejs, zakwaterowanie w kabinie. Kolacja na pokładzie i nocny rejs (około 12 godzin) na Brytyjskie Wyspy Dziewicze.

Dzień 2: niedziela
Kiedy się obudzisz, BVI będzie w zasięgu wzroku. Dotrzemy do Virgin Gorda. Śniadanie i krótki rejs do mitycznego miejsca na BVI: The Baths, na samym południu Virgin Gorda. The Baths są koniecznością: ogromny obszar okrągłych i wypolerowanych skał posadzonych w białym piasku, jaskinie i naturalne baseny tworzące nierealny i wspaniały krajobraz, bardzo podobny do Seszeli. W Devil’s Bay będzie można odwiedzić małe sklepy z pamiątkami. Po obiedzie wypłyniemy na Norman Island (około 2godziny). Kolacja i noc na pokładzie na kotwicy w The Bight.

Dzień 3: poniedziałek
Po śniadaniu krótka żegluga do wspaniałego miejsca na nurkowanie z rurką w Caves na wyspie Norman. Następnie popłyniemy do Jost Van Dyke i jego idyllicznych plaż. Cumujemy przed wspaniałą plażą White Bay. Na miejscu czas na sporty wodne, pływanie i nurkowanie z rurką. Późnym popołudniem zmienimy scenerię, aby odkryć następną zatokę Great Harbour, gdzie będziemy cumować na obiad i na noc. Goście, którzy będą mieli ochotę mogą popłynąć na plażę do kultowego baru The Foxy’s.

Dzień 4: wtorek
Wypłynięcie o 8:00 w kierunku Sandy Cay (ok. 20 min), małej wyspy otoczonej palmami kokosowymi i otoczony białym piaskiem lub, albo w zależności od kierunku wiatru, Sandy Split: wymarzona wyspa na pływanie i opalanie na plaży. Po obiedzie wyjazd do Cane Garden Bay. Kolacja i noc na pokładzie na kotwicy.

Dzień 5: środa
Śniadanie w Cane Garden Bay. Rano wyjazd na wyspę Anegada *. W przeciwieństwie do innych Wysp Dziewiczych, Anegada jest 19-kilometrowym atolem koralowym o szerokości mniejszej niż 5 km, z najwyższym szczytem raptem 8 metrów! Przybycie do Pomato Bay oferuje idylliczną scenerię ze spektakularną białą piaszczystą plażą. Koralowe bariery rafy Horse Shoe Reef i Anegada Reef mają różnorodną i bogatą faunę i florę: nurkowanie z rurką i pływanie w krystalicznie czystej wodzie laguny. Pod koniec dnia dotrzemy do miejsca postoju. * W przypadku złych warunków meteorologicznych Anegada zostanie zastąpiona przez Cooper Island i jej piękne miejsce do nurkowania w Cistern Point.

Dzień 6: czwartek
Po śniadaniu wczesny wyjazd do Virgin Gorda Sound i Liverick Bay. Obiad w Prickly Peach. Nurkowanie z rurką i ostatnia kąpiel na Wyspach Dziewiczych przed powrotem do St Martin, która zawsze trwa trochę dłużej niż w drugą stronę.

Dzień 7: piątek
Przepłynięcie do Saint Martin w Grand-Case. Śniadanie i wycieczka do rezerwatu przyrody na wyspy Tintamarre. Nurkowanie z żółwiami, które często można spotkać w zatoce. Obiad na pokładzie, pływanie i plażowanie przed powrotem na koniec dnia do osady kreolskiej Grand Case. Grand-Case to małe miasteczko we francuskiej części St. Martin. Dzięki licznym i wysokiej jakości restauracjom miejscowość ta jest stolicą gastronomii francuskich Indii Zachodnich. Kolacja i noc na pokładzie.

Dzień 8: sobota
Śniadanie i wyokrętowanie o 09:00 w Marina Fort Louis, w sercu Marigot.

Plan podróży może ulec zmianie bez powiadomienia z przyczyn meteorologicznych lub technicznych, po decyzji kapitana.

Katamaran IPANEMA 58
6 cabin z własnymi łazienkami
2 osoby załogi
(kapitan, hostessa/cook)

Więcej o Ipanema 58

Copyright © 2024 Blue Sails