KATAMARAN – TWOJE BEZPIECZNE MIEJSCE NA WAKACJE

Bezpieczne miejsce na wakacje

Komu skóra wyschła z braku morza w pobliżu i kto już chętnie odświeżyłby płuca z miejskiego powietrza, ten z radością wyrwie się na wakacje pod żaglami! Dlaczego akurat na katamaran? To najlepszy wybór. Dlaczego? Po latach pandemii, nie każdy z radością miesza się w tłum.

  • Bezpieczne jachty. Armatorzy dezynfekują katamarany po każdym czarterze. Dostajecie katamaran przygotowany dla Was jak laboratorium.
  • Bezpieczny check-in. Część armatorów umożliwia nawet przejęcie katamaranu za pomocą aplikacji.
  • Zachowanie dystansu społecznego. Na jachcie jest tylko Wasza grupa. Stojąc na kotwicy siłą rzeczy zachowujecie od najbliższego jachtu na minimum kilkanaście metrów.
  • Bezpieczne posiłki. Jeżeli nie chcecie korzystać z knajp, to możecie gotować na jachcieKuchnia na jachcie jest wyposażona we wszystko co macie w domu. No prawie 😉 Najważniejsze, że płyta grzejna, piekarnik i lodówka są na wyposażeniu.
  • Bezpieczne zakupyZaprowiantowanie katamaranu przed rejsem możecie zrobić on-line lub wysyłając do nas listę prowiantową. Zakupy będą na was czekały na pokładzie i nie będzie potrzeby chodzić do sklepu.

Dlaczego katamaran, a nie hotel?

  • Posiłki. W hotelu są wyznaczone pory posiłków. Na katamaranie osób jest kilka, maksymalnie 12.
  • Baseny. W jednym czasie w basenie hotelowym i wokół niego przebywa bardzo dużo ludzi. Każdy chce się schłodzić. Na katamaranie masz morze do dyspozycji 🙂
  • Windy, hole, świetlice dla dzieci. To miejsca, przez które non stop płynie potok ludzi przez cały dzień. Katamaran jest przestrzenią, na której przebywa maksymalnie 12 osób.

To może domek letniskowy?

Jak ktoś lubi, to proszę bardzo, ale główną wadą domku jest to, że taki domek się nie przemieszcza!

Jedyną formą wakacji spełniającą założenia przemieszczania się przy jednoczesnym zachowaniu dystansu społecznego – są wakacje na katamaranie.

Udostępnij:
Agnieszka Olszewska
EKSPERT DS. NIEZAPOMNIANYCH WIDOKÓW
Copyright © 2024 Blue Sails