JAK WYBRAĆ SIĘ NA REJSY KATAMARANEM?

ZADECYDUJ DOKĄD I KIEDY CHCESZ SIĘ JECHAĆ NA REJS.

Rejsy odbywają się w wielu pięknych zakątkach świata. Wymyślenie gdzie chcesz pojechać na rejs, to może być najtrudniejsza część logistyczna całych wakacji pod żaglami! Do wyboru masz ok. 15 miejsc docelowych na świecie. Wybór jednego jest trudny, ale zawsze możesz sobie zrobić plan na kilka lat do przodu 😉 Jak znaleźć wymarzone miejsce, zarezerwować własną kabinę i łazienkę na rejsie na katamaranie? Przeczytaj…

Przyjęło się, że w tropiki jeździmy gdy u nas brzydko i pochmurno. Wtedy ciągnie człowieka do słońca. Na przykład na Karaiby najlepiej jechać od listopada do lipca, na Seszele cały rok, choć grudzień i styczeń są bardziej deszczowe, Wyspy Bahama są ciepłe od marca, ale już sierpniu zaczyna się sezon huraganów, podróż po Tajlandii i na Malediwach najlepiej zaplanować od grudnia do kwietnia, ponieważ od czerwca do grudnia jest tam pora deszczowa, a pomiędzy kwietniem a czerwcem – pora przejściowa.

Rejsy na Morzu Śródziemnym organizowane są od wiosny do jesieni. Wiosna i jesień są idealne dla tych co nie lubią upałów, a lato chwalą sobie ciepłolubne istoty.

Zapoznaj się z naszymi miejscami docelowymi czarteru kabin (https://www.rejsynakatamaranach.pl/ menu → Kierunki)

WIESZ JUŻ JAKIE REJSY? ZAREZERWUJ KABINĘ.

Jak już wiesz kiedy i gdzie chcesz jechać, to możesz też określić ile dni chcesz spędzić na rejsie. Rejsy na katamaranach są głównie 7 dniowe, ale są rejony, w których możesz pojechać na 10-dniowy rejs.

Ceny rejsu na katamaranie mogą się różnić w zależności od tygodnia kiedy rejs się odbywa, zależą od miejsca docelowego, od pory roku, typu jachtu i typu kabiny (kabiny z większą ilością miejsca mają status premium). Przeczytaj „Na jakich katamaranach są rejsy”.

Do zarezerwowanego rejsu możesz dodać dowolne wycieczki fakultatywne, jeśli są dostępne w miejscu docelowym. Możesz też wskazać czy chcesz, abyśmy zorganizowali transfer z lotniska. Loty i ubezpieczenie musisz zorganizować we własnym zakresie choć możemy Ci pomóc kierując do dobrego agenta lotniczego i ubezpieczeniowego.

Upewnij się, że zabrałeś niezbędne rzeczy. Głównie przydadzą Ci się lekkie stroje i stroje kąpielowe. Jak relaks to relaks!

CO DALEJ?

No to jesteś! Za chwilę zaczniesz swój rejs. Czy to będzie Europa czy to będą tropiki, to przyjęcie na katamaran będzie wyglądało podobnie.

Załoga oprowadzi Cię po jachcie, wskaże Twoją kabinę i odpowie na Twoje pytania. Na pokładzie spotkasz się z pozostałymi osobami uczestniczącymi w rejsie sącząc drink powitalny. Brzmi dobrze prawda? A to dopiero początek!

Dzień na rejsie katamaranem przeplatany jest wspólnymi posiłkami oraz chwilami, które możesz spędzić sam na sam. W zależności od rejonu, w którym odbywa się rejs będziesz mieć sporo atrakcji. Pływanie kajakiem, nurkowanie z rurką, plażowanie czy odwiedzanie parków narodowych. Przeczytaj „Jak wygląda taki rejs na katamaranie”.

Rejsy na katamaranach, to absolutny chillout. Tu wypoczniesz, zrelaksujesz się w otoczeniu wspaniałej przyrody, ciepłego morza. Poznasz nowych ludzi.

Spędziliśmy 2 urokliwe tygodnie w pięknej scenerii Morza Karaibskiego i Oceanu Atlantyckiego. Widoki i miejsca były tak piękne, że oglądając zdjęcia nie możemy uwierzyć że tam byliśmy.

Barbara

Piszesz się na taki wypoczynek?

Udostępnij:
Agnieszka Olszewska
EKSPERT DS. NIEZAPOMNIANYCH WIDOKÓW
Copyright © 2024 Blue Sails